אודות IN TECH

חברת INTECH החלה את פעילותה ב-1988 על ידי מר חנן ברונזברג, וצברה ניסיון רב שמבוסס על למידה והבנת צרכי הלקוח, כך שביצוע העבודה ממוקד ומותאם לצרכיו המיוחדים של הלקוח. החברה מספקת מגוון שירותים ברמת מקצועיות ללא פשרות בכל הארץ.
INTECH שמה לה כמטרה לבחון את השטח מנקודת מבטו של הלקוח, כדי לגרום לצמצום הוצאותיו העתידיות, למזער את הבלתי צפוי, ולהפיק את מירב המידע הניתן לאיתור תיקון ושיקום נזק המים ללא הרס.

ההצלחות הרבות של IN TECH בשטח מתאפשרות בזכות הנכסים הייחודיים שברשותה: בחברה עובדים מומחים לאיתור, תיקון ושיקום נזקי מים ללא הרס המובילים בארץ ולרשותם ציוד טכנולוגי ייחודי, מהסוג המתקדם ביותר שקיים בתחום. הידע והניסיון של מומחי החברה מתעדכן באופן תדיר, הודות לעבודה הצמודה עם הקולגות מסביב לעולם, המהווים את חוד החנית של תחומי האיתור, התיקון והשיקום של נזקי מים ללא הרס.


החברה משקיעה משאבים רבים על מנת לבצע תיקוני אל הרס ברמה הגבוהה ביותר כגון הדרכות לצוות המומחים בארץ ובעולם, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם, על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ללא פשרות. כל זאת על מנת לספק ללקוח שירות מקיף וכולל מאיתור הבעיה ועד פתרונה, ללא הצורך בפנייה למספר בעלי מקצוע שונים.

אנשי המקצוע ב INTECH, משתמשים בכל הציוד ואמצעי הטכנולוגיה הקיימים בתחום - אלקטרו אקוסטיקה, גלי רדיו, איפרא אדום, צילום פנים צנרת על ידי סיב אופטי, חיישני לחות וגז לעבודות האיתור ושימוש רובוטים זעירים אשר מתקנים ומשקמים את הצנרת הפגומה ללא הרס ולאחר מכן שיקום הנזקים הנלווים שנגרמו כתוצאה מנזקי המים.

בין לקוחותינו הנאמנים - חברות ממשלתיות, מהנדסים, תאגיד מים וביוב, קבלנים, יזמים, קיבוצים, מושבים, וועדי בתים, מפעלים וכן, לקוחות פרטיים.


נבנה ע"י